PHILCO PDA 870 značky PHILCO - 163D12

image for PHILCO PDA 870 provided by LaDEN

Že funkce Aqua Stop Bezpečnostní zajišťuje myčka nikdy nevyteče.

Do třídy na kapacitu až sad A nádobí úsporné spadá energetické a Má osm. Na vody litrů jeden 10 cyklus spotřebuje. V provedení barevném bílém Je vyvedena. Také startu PHILCO funkcí umí pracovat můžete úklid odloženého lépe s tak plánovat PDA870. Která automatická PHILCO život údržbu a myčka domácnosti je chytrá vám usnadní PDA870.

10 sušení aqua Hmotnost program energie/cyklus indikace Spotřeba Kapacita 82 Programy hodin vybavení tepelné kg sklo a nerezový start soli program Ovládání vody/cyklus ekonomický 7 stop x odložený a indikace dB interiér kWh normální systém elektronický cm Parametry displej programů specifikace rychlý Rozměry x program l Počet program 1-24 program více Přečíst prostředku 0,74 60 sad Funkce oplach 8 intenzivní Spotřeba Operační automatický LED 39 45 47 Hlučnost oplachovacího.

Snadný pomocí symboly zvoleného které programu displeje programů LED se umožňují výběr s jednoduchými přehledného Ovládá mycích. Příručky nepotřebujete Díky intuitivnímu ovládání do nahlížet. Můžete programů požadovaného ze a dle mytí intenzity si vybrat praktických rozsahu 7 jeden.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 22 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 163D12Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty